Адвокатське об’єднання „Міжнародний адвокатський альянс” засновано в січні 2007 року двома адвокатами із значним досвідом роботи та професійним рівнем з метою надання висококваліфікованої, комплексної правової допомоги громадянам України і інших держав, особам без громадянства, фінансовим, промисловим, комерційним підприємствам і некомерційним організаціям та установам для захисту їх законних прав та інтересів.

Адвокатське об’єднання „Міжнародний адвокатський альянс” – це згуртована команда ініціативних, відповідальних професіоналів, які володіють традиційними та новітніми методами правового захисту, використовуючи глибокі пізнання в різних галузях права: міжнародному, цивільному, господарському, податковому та інше.

Для забезпечення якісного та швидкого обслуговування Клієнтів у складі об’єднання працюють також ініціативні, відповідальні юристи, які допомагають компетентно та оперативно вирішити поточні завдання об’єднання.

Кожний працівник об’єднання прагне досягнути ще більшого професіоналізму в своїй сфері діяльності та орієнтуватись тільки на досягнення позитивного результату, а не на виконання тільки своїх функціональних обов’язків.

Основна задача нашої діяльності – закріпити ідеї та починання Клієнта правовою базою та сприяти уникненню усіх небажаних негараздів та колізій, пов’язаних з незнанням законодавства України.

Наш Клієнт може отримати не тільки адвокатську допомогу, а також і всі види юридичної допомоги – від створення юридичної особи любої організаційно-правової форми, а при виникненні необхідності, з комплексним правовим супроводженням діяльності такої юридичної особи.

Наші можливості та методи роботи нададуть Клієнтам впевненості, що вони отримають висококваліфіковану юридичну допомогу при веденні переговорів з контрагентами, укладенні договорів з ними та вирішенні в судах спірних питань, що виникають в процесі діяльності. Спеціалісти об’єднання складають правові висновки згідно діючого законодавства України, проекти контрактів, угод та інших документів, а адвокати об’єднання здійснюють захист майнових та інших інтересів Бізнес-Клієнта в правоохоронних установах, судах загальної юрисдикції та господарських судах.